Графік роботи:

пн-сб: з 10:00 до 19:00
Складаний чи стаціонарний масажний стіл?

Існує два види масажних столів: стаціонарні та складані. Складані столи користуються великою популярністю, тому що вони у зібраному вигляді не займають місце. Деякі масажні кабінети та салони краси змушені заощаджувати простір. І це цілком реально зробити, використовуючи більш мобільні та компактні меблі.

Навіть у невеликому масажному салоні, де виконують лише масажі, рекомендується використовувати 1-2 стаціонарні столи, а решта - складані. Це оптимізує простір і робить ваш салон візуально просторішим, ніж він є насправді.

Який купити масажний стіл - складаний чи стаціонарний?

У нашому інтернет-магазині ви можете бачити різні моделі масажних столів. Багато масажистів та власників масажних салонів щодня обирають між стаціонарними та мобільними столами. За нашими спостереженнями, більше надають перевагу останнім моделям. А який стіл для масажу потрібен вам?

Складаний масажний стіл US MEDICA SUMO LINE Super Light з 2-секційною алюмінієвою конструкцією має невелику вагу – лише 10,5 кг. Пропоновані види масажу: всі види масажу, косметичні процедури, фізіотерапія, акупунктура та мануальна терапія. Оскільки складаний масажний стіл US MEDICA Super Light має компактні розміри та невелику вагу, його легко зможе нести навіть жінка. Також він дуже зручний для транспортування у будь-якому авто.

Які основні переваги складаних масажних столів?

 

Мобільний масажний стіл можна легко скласти та перевозити у різні місця у компактному вигляді. Ніжки моделі та додаткові полиці легко розміщуються усередині основних секцій. Такі столи зручно не лише перевозити, а й компактно зберігати у складеному вигляді, наприклад, у шафі чи багажнику автомобіля. До того ж, складений стіл можна помістити у спеціальну сумку, яка постачається у комплекті з багатьма моделями. Та й у розкладеному вигляді стіл займає менше місця, ніж стаціонарна модель, що дозволяє заощаджувати простір у приміщенні.

Каркас складних столів виконується із міцних, легких матеріалів, тому виріб має невелику вагу, що також спрощує його транспортування та використання.

Легкі та зручні переносні столи для масажу можна скласти-розкласти буквально за кілька хвилин. Зручно і те, що такі столи зазвичай мають можливість зміни кута нахилу, що дозволяє масажисту за необхідності ближче підійти до пацієнта.

Складаний масажний стіл US MEDICA SUMO LINE Panda розроблений спеціально для вагітних жінок. Двосекційний масажний стіл має люверси для грудей діаметром 15 см та для живота діаметром 37 см. Крім того, конструкція столу оснащена знімним підголовником, підлокітниками та додатковою поличкою для рук, які дають можливість приймати максимально комфортне становище під час сеансу масажу.

У нас можна купити масажний стіл з регулюванням положення секцій, що забезпечує найбільший комфорт як масажиста, так і пацієнта, а також прості та економічні моделі, при використанні яких можна підвищити рівень зручності за допомогою додаткових масажних валиків.

Це ще одна перевага переносних столів для масажу перед стаціонарними. Пояснюється це тим, що стаціонарні моделі мають великі розміри та зазвичай виготовляються з дорожчих матеріалів.

Кому підійде мобільний масажний стіл

Переносний мобільний стіл ідеально підійде для здійснення масажних процедур вдома, а також за необхідності частого переміщення столу для інших цілей. Компактна модель буде актуальна при обмеженому просторі у невеликому приміщенні та малому бюджеті покупки, що не дозволяє придбати дорожчу стаціонарну модель.

Конструкція складаних масажних столів включає легкі та міцні матеріали, завдяки яким вага обладнання визначає його комфортне перенесення.

Простота розкладання та фіксації дозволяє масажисту витрачати мінімум часу на приведення столу в стан «бойової готовності», а спеціальні системи захисту запобігають мимовільному його складанню.

Розкладні столи надзвичайно зручні в зберіганні, транспортуванні, при цьому повною мірою забезпечують ті ж потреби, що й стаціонарне обладнання, що використовується в медичних установах.

Більшість складаних столів мають вагу в межах 17 кг, при цьому вони можуть витримувати вагу пацієнта понад 200 кг - система сталевих тросів та додаткові упори на підставі ложа столу забезпечують обладнання міцність та стійкість у робочому стані.

Додаткові пристрої, якими комплектуються багато сучасних моделей масажних кушеток (підлікотники, підголовники), дозволяють досягти підвищеного рівня комфорту пацієнта, що благотворно впливає на ефективність масажу. Цій же меті служать сучасні м'які матеріали, що використовуються для оббивки складних масажних столів, а також функція підігріву ложа.

Для кого призначені складані масажні столи?

Складаний масажний стіл - незамінний інструмент сучасних масажистів, які практикують надання послуг із виїздом до клієнтів. Складана кушетка може використовуватися для проведення масажу будь-якого виду, починаючи від класичного масажу (який застосовується в рамках офіційної медицини) до екзотичних видів (східні види масажу).

Крім того, масаж активно використовується в косметології, і при невеликих розмірах салону краси складаний стіл є найбільш вдалим обладнанням.

І, звичайно, складаний масажний стіл може стати чудовим подарунком, якщо врахувати, наскільки комфортним може бути персональний стіл для масажу.

Купити складаний масажний стіл >>>

Зворотний дзвінок

X