Масажери для тіла

У боротьбі за гарне і здорове тіло немає кращого помічника, ніж ручний масажер для тіла. Роздивіться наш каталог - вас приємно здивує не лише багатий асортимент, а й наші ціни.

Масажер для тіла здатний приємно здивувати

Як тільки у вашому домі поселиться масажер для тіла - автоматичний чи ручний, ви відразу відчуєте різницю. Правильно підібраний апарат при регулярному застосуванні здатний стати справжньою панацеєю від болю і недосконалостей. Купівля масажера для тіла буде правильним рішенням, якщо ви хочете:

 • Позбутися неприємних відчуттів, викликаних перенапруженням м'язів;
 • Бути в тонусі весь день і легко розслаблятися ввечері;
 • Не допустити розвитку нових захворювань хребта і впоратися з наявними;
 • Зробити свою шкіру гладкою і пружною, скинути зайву вагу;
 • Забути про поганий настрій, постійну втому і дратівливість;
 • Нормалізувати обмін речовин;
 • Міцно спати вночі, а прокидатися - бадьорим і повним сил.

Якщо зайві сантиметри і целюліт стали вашим нічним кошмаром, не відкладайте купівлю масажера ні на хвилину - зробіть перший крок до привабливості і стрункості.

Неймовірний результат навіть при різних техніках

Масажери для тіла можуть виконувати роликовий, вібраційний, повітряно-компресійний, електроімпульсний і тепловий масаж в різних комбінаціях. Залежно від виду і конструктивних особливостей можна навести таку класифікацію ручних масажерів:

 • Механічні і на батарейках: добре розслаблюють, знімають напругу і підтягують шкіру. Можуть використовуватися для масажу всього тіла.
 • Масажери для лімфодренажу: роблять шкіру пружною, гладкою і красивою, допомагають позбавитися від зайвої ваги і целюліту.
 • Електричні з насадками: багатофункціональні масажери. У комплекті, як правило, йдуть насадки - різні за розміром і призначенням.
 • Електроімпульсні і ультразвукові: зміцнюють м'язи обличчя і тіла, прискорюють регенерацію клітин шкіри, підвищують швидкість метаболізму.

Що таке перкусійний масаж?

Перкусійний масажер, спортсмени його називають «масажна гармата», - це невеликий, але ефективний прилад, який допоможе швидко впоратися з м'язовими болями після навантаження. Всього 5 хвилин масажу може бути достатньо, щоб зменшити біль і впоратися з м'язовими затисненнями.

В основі такого масажу лежит перкусія, тобто вистукування поверхні тіла. Перкусійний масажер для тіла Yamaguchi Massage Gun PRO використовується для того, щоб пропрацювати больові точки, розслабити м'язи після навантаження, що особливо актуально для спортсменів. Перевагою пристрою є його мобільність, тобто ви можете скористатись ним в будь-який час – як тільки відсуєте надмірну напругу чи просто для профілактики. 

Є ще один плюс - це чудовий інструмент розігріву перед тренуванням. Завдяки тепловому наконечнику можна якнайшвидше підготувати м'язи. Достатньо буквально прикласти фронтальну частину пристрою до шкіри.

Вибираємо масажер для тіла

Якщо ви купуєте масажер для тіла перший раз, ми рекомендуємо звернутися до наших консультантів, які прекрасно розбираються в представленому асортименті і, найголовніше, мають багатий практичний досвід використання найрізноманітнішого масажного обладнання.

Замовте масажер для тіла, що вам сподобався, вже сьогодні і насолоджуйтеся приємним і корисним масажем щодня!