Графік роботи:

пн-сб: з 10:00 до 19:00
Про компанію
 

Yamaguchi

кращий з кращих

Компанія Yamaguchi Electronics Solutions володіє тривалим досвідом серед розробок масажних технологій, працюючи з 1976 року. Yamaguchi - це перевірений роками товар в області масажу в Японії, яким із задоволенням користуються сотні тисяч японських клієнтів. Компанія, спочатку орієнтована на японського покупця, сьогодні - популярна в цілому світі. Постійний багатоступеневий контроль якості здійснюється японськими фахівцями, що дозволяє залишати якість продукції, що випускається, незмінно високою.

На світовий ринок масажні крісла "Yamaguchi Electronics Solutions" вийшли у 2001 році, відразу завоювавши довіру сотні тисяч користувачів Великобританії, США, Німеччини. На ринку України представлена ​​найрізноманітніша продукція Yamaguchi - масажні крісла, різні аксесуари, масажні накидки, столи для масажних процедур, товари для фітнесу - всі сучасні та якісні товари. Тисячі наших клієнтів із задоволенням користуються масажною продукцією Yamaguchi.

Наша компанія сьогодні має широку дилерську мережу, займає передові позиції по кількості і швидкості продажів, розмірам складів продукції. Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію нашого професійного менеджера з питань вибору бажаного масажера, правильної його експлуатації за термінами гарантії на обладнання.

Масажне обладнання YAMAGUCHI - це сучасні пристрої, які дозволять вам змінити своє життя або життя оточуючих, підвищивши рівень комфорту повсякденного життя. Продукція «Ямагучі» створена для людей, які прагнуть до досконалості.

Наші переваги

Той, хто прагне досконалості і дбайливо ставиться до свого здоров'я, бажає завжди прекрасно себе почувати, незалежно від щоденних навантажень, як емоційних, так і фізичних, неодмінно зацікавиться товарами, які мають відношення до краси і здоров'я. Прагнення до правильного способу життя надало величезні можливості компаніям, які пропонують свої послуги в цій сфері. Ми ж наведемо вагомі аргументи на користь співпраці з компанією Yamaguchi:

функціональна продукція,

що перевершує відомі західні аналоги

Власний відділ логістики

постачає масажну продукцію

Серйозний підхід до справи:

відповідальність і акуратність

Переваги:

наш сервісний центр - найбільший в Україні

Незалежність:

власний складський комплекс

Обираємо найкраще

і гарантуємо високу якість

Yamaguchi відповідає за якість

Як відомо, перше враження неможливо зробити двічі. Саме тому в сфері краси та здоров'я у нас немає конкурентів. Масажна продукція, яка реалізується компанією Yamaguchi, є синонімом якості та надійності. Наше обладнання відповідає всім вимогам безпеки, воно ефективне, оскільки забезпечує найбільш комфортні умови для виконання процедур.

Надаючи перевагу продукції нашої компанії, ви обираєте бездоганний виріб, що прослужить вам довгі роки. Продукція компанії Yamaguchi - це:

  • масажні та фізіотерапевтичні крісла;
  • масажні накидки, подушки і матраци;
  • стаціонарні і складні масажні столи;
  • фітнес-обладнання;
  • масажери для тіла;
  • обладнання для впливу на ноги;
  • стільці для масажу;
  • аксесуари для масажу,

а також неймовірний рівень сервісу!

 

підберемо найкраще

для бізнесу чи особистого користування

Продукція компанії «Ямагучі» віддзеркалює всі сучасні масажні технології. Інноваційні розробки та гарантія високої якості надають чудове самопочуття і сяючий зовнішній вигляд будь-кому, хто притримується здорового способу життя.

Наші фахівці допоможуть вам у виборі необхідного пристрою, як для індивідуального застосування, так і для організації власної справи, для його успішного старту, адже саме від вибору якісного обладнанн залежить престиж бізнесу, кількість і настрій потенційних клієнтів. Якщо ви плануєте відкривати власний масажний кауінет, "Ямагучі" повинна стати першою компанією у вашрму списку корисних контактів.

Високий сервіс обслуговування

Ми працюємо для того, щоб кожен з наших клієнтів отримав задоволення від життя, тому пропонуємо: 

  • високий рівень компетенціїспеціалістів та
  • індивідуальний підхід.

Фахівці компанії YAMAGUCHI намагаються розвивати і зберігати партнерські відносини, тому разом з новим обладнанням ви отримаєте всю інформацію про будь-який товар нашого магазину, всі роз'яснення і необхідну допомогу в його експлуатації.

Ми постійно використовуємо новітні знання і технології для покращення ефективності роботи нашої компанії і підвищення якості послуг, що надаються.

Покращуйте якість свого життя разом з YAMAGUCHI!

Зворотний дзвінок

X