Масажні накидки

На фоні інших масажерів, особливо чималих масажних крісел, масажна накидка виглядає зовсім невеликою. В такому випадку відразу ж виникає питання: чи можна очікувати від такого «несерйозного» пристрою реальну користь? Виявляється, так!

По набору функцій масажна накидка дуже схожа на масажне крісло. Це видно і по її конфігурації: як правило, накидка складається з сидіння і спинки (іноді трапляються варіанти з підголовником і боковинами). Однак за ціною накидка, звичайно, завжди буде набагато доступнішою.

Що «вміє» кожна масажна накидка, від найпростішої до найдорожчої?

  • забезпечує розслаблення, знімає нервову напругу, підвищує працездатність;
  • масажує м'язи спини і шиї, розминає і розтягує їх;
  • активізує кровообіг, а значить, і обмін речовин;
  • знімає м'язовий спазм;
  • підсилює приплив кисню до тканин;
  • жінкам забезпечує профілактику целюліту, чоловікам - геморою і простатиту.

Масажна накидка є чудовим рішенням для релаксації, усунення м'язових спазмів та болю для людей, які ведуть активний спосіб життя. Завдяки впливу на всі групи м'язів в області спини покращується кровотік, підвищуються обмінні процеси в організмі.

Масажна накидка: переваги 

Накидка масажна має яскраво виражений розслаблювальний вплив. Для досягнення такого ефекту не обов'язково звертатися за допомогою до професійних масажистів. Простота використання пристрою не вимагає наявності супер навичок, при цьому використовувати масажну накидку можна практично в будь-якому місці.

Завдяки різним конструкціям, можна підібрати оптимальний варіант масажера для спини, виходячи з цілей: для релаксу або лікування.

Додатково масажна накидка може мати функцію інфрачервоного обігріву. За рахунок теплової енергії, що посилається випромінювачами, виконання масажу стає більш ефективним. Розігрів сприяє посиленню циркуляції крові, пом'якшує і тонізує м'язи спини.

Плануєте купити масажну накидку на сидіння автомобіля? 

Автомобільна накидка - ефективний, зручний і мобільний спосіб отримання масажу. Цей масажер перетворить ваше автомобільне сидіння в персональне масажне крісло, яке буде завжди готове до роботи - в будь-який час за вашим бажанням, наприклад, коли ви стоїте "в заторах", ви можете проводити цей час з користю для себе.

Масажна накидка на сидіння просто необхідна тому, хто багато часу проводить за кермом, наприклад, професійним водіям, серед яких часто зустрічаються люди з хворою спиною.

Для зручності експлуатації накидок в автомобілі під час поїздок або тривалих стоянок передбачено адаптер для живлення від мережі 12 В, хоча деякі моделі оснащені і комбінованим типом живлення (від звичайної розетки).

Масажний матрац: коли і кому його використовувати

Масажний матрац, який краще використовувати в лежачому положенні, чудово допоможе зняти втому і стрес після важкого робочого дня, відновить нервову систему. Особливо він необхідний тому, хто не має часу для активного способу життя, не може з якихось причин ходити у фітнес клуб або до приватного масажиста.

Нефритовий килимок для масажу - спеціальне виріб, за допомогою якого ви можете зробити не лише масаж спини, а й масаж стоп. Він являє собою невелику текстильну доріжку, посипану камінням, що імітують морську гальку, або іншими масажними елементами.

Акупунктурний килимок може замінити похід до масажиста. Лікувальний ефект пристрою заснований на тому, що ходіння босоніж нерівною поверхнею найбільш сприятливим чином позначається на стані здоров'я. І, звісно, на ньому можна лежати і сидіти.

Масажні матраци, які ви можете купити в нашому магазині, мають унікальні конструкції. Будь-яка з моделей дозволить відчути вам справжній комфорт, оскільки можуть ідеально адаптуватися до контурів людського тіла. Внутрішній наповнювач матраца рівномірно розподіляє навантаження на вагу, дарує приємні масажні відчуття, міцний і здоровий сон.

Компанія Yamaguchi є найбільшим виробником першокласної масажного обладнання, що підвищує рівень комфорту повсякденного життя. У нашому магазині ви можете купити високоякісні масажні накидки, масажні подушки, масажні столи та інше обладнання за найдоступнішими цінами в Україні.

Відкрийте для себе справжній світ релаксу разом з продукцією від компанії Yamaguchi.