Масажери для голови

Масаж голови здавна вважався одним з ефективних методів оздоровлення всього організму, як з точки зору західної медицини, так і східної. До того ж, ми всі пам'ятаємо ще з дитинства: коли мама гладила нас по голові - зникали біль, втома і напруга, ми спокійно засинали, а прокидалися вже з почуттям оновлення.

Ультрасучасні масажери для голови Yamaguchi

Сучасні масажери для голови розроблені таким чином, щоб ними можна було максимально зручно користуватися і вдома, і в офісі або в іншому місці, вони мають невелику вагу і компактні розміри.

Масажери для голови Yamaguchi розроблені для здійснення масажу голови, шиї і очей. З таким японським пристроєм ви легко впораєтеся з втомою, тривогою і стресом, позбудетеся головного болю, а в деяких випадках навіть від мімічних зморшок.

  • Кожен масажний пристрій має свої переваги. Наприклад, масажер для голови та очей YAMAGUCHI GALAXY PRO дозволить своєму користувачеві вибрати унікальну програму масажу, регулюючи інтенсивність тиску (повітряної компресії). А вбудований МР3-плеєр дозволить вам в процесі масажу слухати улюблену музику. Ніякого головного болю в результаті!
  • Масажер для очей YAMAGUCHI AXIOM EYE допоможе подолати втому очей, омолодити клітини шкіри, позбутися мімічних зморшок, а також мігрені. Насолодитися релаксом допоможе аудіотерапія - звуки природи, дзюрчання струмочка, спів птахів.

Масаж голови і очей: переваги масажерів 

Величезною перевагою такого виду масажу є те, що він легко доступний, його можна виконувати самостійно без допомоги професійного майстра, і вимагає це набагато менше часу та спеціальних приготувань.

Принцип дії таких пристроїв заснований на механічній (масажній) і магнітній дії. Навіть не дуже тривала експлуатація масажера для голови дозволяє домогтися:

  • зникнення головних болів;
  • підвищення гостроти зору;
  • нормалізації стану нервової системи;
  • покращення стану волосяних цибулин.

Завдяки точковому впливу на голову, масажер для голови та очей знімає напруження з лицьових м'язів. Це сприяє загальному розслабленню і зняттю стресу. Можливість швидко розслабитися - важливе вміння в сучасному динамічному світі.

Робота в офісі, схильність до частого використання смартфонів і екранів призводять до погіршення зору і надлишкового напруження в шийному відділі хребта. Тому купити масажер для очей і голови варто, якщо ви багато часу проводите перед монітором. Пристрій здійснить розслаблювальний ефект, що допомагає швидко відпочити очам, м'язам шиї і лицьовим м'язам. Рекомендуємо придивитися і до масажних подушок!

У нашому інтернет-магазині постійно розширюється асортимент даної продукції, ви завжди зможете підібрати бажаний масажер для голови і очей, що відповідає всім вашим вимогам. Телефонуйте нам - ми допоможемо вам визначитися в своєму виборі, запропонувавши професійну консультацію.