Фітнес обладнання

Фітнес обладнання інтернет-магазину YAMAGUCHI - це найвищий рівень якості та надійності. Це обладнання, якому довіряють кращі фітнес-клуби і професійні тренери.

Завжди актуальні новинки

Наш інтернет магазин пропонує великий вибір товарів для фітнесу від відомих виробників - японського Yamaguchi і американського US Medica. За допомогою цих сучасних фітнес-товарів ви можете покращити поставу, стати стрункішою, відчувати себе здоровішою людиною і сильнішою. Чудова якість продукції і прийнятні ціни дозволять вам придбати не просто спортивне спорядження, а й ефективні засоби для поліпшення свого здоров'я і фігури.

Де можна використовувати фітнес обладнання

Спортивне устаткування цього каталогу використовуються при проведенні фізичних тренувань. Ми пропонуємо різні аксесуари, призначені для занять фітнесом та аеробікою, всілякі спортивні снаряди, палиці для спортивної ходьби, віброплатформи, боксерські рукавички і навіть гребний тренажер. Всі фітнес обладнання, яке нами постачається, виготовлено з високоякісних і екологічно чистих матеріалів, сертифіковане, відповідає всім необхідним нормам і стандартам, прийнятим в Україні.

Для шанувальників прогулянок, походів

У прихильників активного відпочинку і спорту з'явились універсальні і компактні помічники – палиці для спортивної ходьби Yamaguchi Walker. Вони універсальні, оскільки підходять для застосування людьми будь-якого віку і навіть з різними цілями: якщо ви займаєтеся спортивною ходьбою, то палиці допоможуть вам під час тренування пропрацювати основні групи м'язів, спалити набагато більше калорій, виправити поставу, покращити роботу всього опорно-рухового апарату. А якщо ж ви вирішили зайнятися трекінгом, то палиці Yamaguchi розвантажать суглоби і хребет, допоможуть з легкістю переміщатися погорбами і схилами гір.

Фітнес обладнання для домашніх тренувань

Балансувальна подушка Yamaguchi Balance Disk підходить кожному, хто більшу частину свого часу проводить сидячи. Достатньо сісти на диск, і він змусить ваше тіло шукати відчуття рівноваги, рухаючи м'язи кора.

Balance Disk має масажну поверхню, яка призначена для щоденних фізичних вправ з метою тренування вестибулярного апарату.

Невеликий міостимулятор Impulse MIO можна використовувати в затишній домашній обстановці під час перегляду улюбленого серіалу або в офісі, сидячи за комп'ютером. Поки ви займаєтеся улюбленими справами, міостімулятор зробить все необхідне для вашого тіла. Таким "ледачим" фітнесом можна займатися навіть і в дорозі, і в подорож, варто лише прикріпити міостимулятор на тіло.

Спортивний килимок і набір еластичних стрічок - чудовий комплект для домашнього тренування, котрий, до того ж, завжди можна взяти з собою - на присадибну ділянку, в офіс і навіть на прогулянку, адже які чудові тренування на природі!

Шанувальники серйозних тренувань оцінять гребний тренажер Ya-Rower Yamaguchi, котякий є чудовим способом розвитку витривалості і створення красивого тіла. Цікаво і те, що, займаючись на тренажері Ya-Rower Yamaguchi, ви отримаєте такі ж відчуття, як і при греблі на відкритій воді.

Бігові доріжки призначені для шанувальників інтенсивних занять спортом. Всі моделі нашого магазину підходять для використання як професіоналами, так і початківцями спортсменами. Під час бігу ви зможете слухати музику, аудіокниги або фільми. Зручна підставка для мобільних пристроїв на консолі управління допомагає завжди бути на зв'язку - вам не доведеться переривати рух для відповіді на дзвінок.

Як вибрати серед такого асортименту фітнес-обладнання і купити те, що необхідно?

Друзі, досвідчені консультанти нашого магазину легко зорієнтують вас у великому асортименті, який, до того ж, постійно збільшується. Ми допоможемо вам підібрати необхідні спортивні тренажери, як для домашнього використання, так і для фітнес клубів. Замовте фітнес обладнання, яке вас зацікавило, у нас на сайті і отримайте товар в стислі терміни.

Заняття фітнесом зробить ваше тіло і привабливим, і витривалим. А фітнес обладнання інтернет-магазину YAMAGUCHI дозволить зробити ваші тренування максимально насиченими і результативними.