Ортопедичні стільці

Якщо ви бажаєте, щоб ваша постава була ідеальною і бездоганною, щоб не було болю в спині, вам варто спробувати в дії обладнання, яке подбає про здоров'я вашого хребта.

Що таке ортопедичний, або колінний, стілець і як він працює?

Це стілець, який змушує ваше тіло сидіти активно. Тобто, ви не сидите без руху весь день. Міняєте положення тіла, можете поставити ноги на підлогу, можете поставити їх позаду, вам легко нахилятися вперед і в сторони всім корпусом. А головне - конструкція стільця така, що змушує м'язи тримати вашу поставу.

Щоб побачити різницю між звичайним стільцем і колінним, уявіть собі їзду на велосипеді і в машині. На велосипеді ви теж сидите, але це сидіння - активне, оскільки задіюються майже всі м'язи. Їхати машиною можна набагато довше і зручніше, проте ніхто не стане заперечувати, що на велосипеді - корисніше.

Те ж саме і з колінним стільцем. Зручно, як в кріслі, не буде (кожному хочеться сісти на заднє сидіння машини, а не крутити педалі, чи не так?). Не вийде сидіти на ньому 8 годин без руху. Але, виконуючи нескладні рекомендації, ви зможете підтримати поставу, підтягнути м'язи спини і позбутися болю в попереку. Погодьтеся, справа того варта.

Колінний стілець має ряд переваг, а саме:

  • тіло людини, що на ньому сидить, приймає анатомічно правильні вигини, що знімає зайвий тиск на хребетний стовп;
  • максимально знижує навантаження на м'язи спини;
  • грудна клітка розправлена, а це є обов'язковою умовою для вільного дихання;
  • розвантажується область попереку;
  • дозволяє нормалізувати кровообіг в стегнах;
  • можливість використання навіть при вагітності.

І найголовніше, стілець дозволяє здійснювати профілактичні заходи щодо викривлення хребетного стовпа в домашніх умовах. А це - зниження ризику появи остеохондрозу, протрузії дисків і міжхребцевої грижі.

Турбота про свою спину і красиву поставу

В асортименті нашого магазину - великий вибір ортопедичних стільців, призначених для корекції постави, є і тренажери для розтягнення/підтримки хребта, все це обладнання допоможе вам зберегти гарну правильну поставу і розвантажити хребетний стовп. Всі товари розділу можна застосовувати в якості профілактичних заходів в боротьбі з захворюваннями хребта, тому що це товари, які формують правильну поставу.

Ортопедичні стільці - найкраща інвестиція в здоров'я хребта

Фахівці рекомендують: якщо ви відчуваєте проблеми зі здоров'ям, то в першу чергу зверніть свою увагу на хребет. Не потрібно забувати про спину, навіть якщо все в порядку. Профілактика, як відомо, є набагато легшою за лікування.

Якщо ви займаєтеся активним відпочинком, страждаєте остеохондрозом чи ревматизмом, відчуваєте в роботі важкі навантаження, то в цій рубриці ви зможете підібрати обладнання, що стане надійною опорою не лише вашій спині, а й для всього організму в цілому.

Всі ортопедичні стільці забезпечують найголовніше - правильне положення тіла людини за столом, з рівною спиною. Досягається це перш за все завдяки нахилу сидіння і колінного упору.

Чому варто купити колінний ортопедичний стілець для школяра і вибрати для цього саме нашу компанію:

  • Ми пропонуємо широке розмаїття моделей за кольорами і типом оббивки, що дозволить підібрати ідеальне доповнення до інтер'єру;
  • У нашому каталозі містяться найбільш популярні і затребувані ортопедичні комп'ютерні стільці від Yamaguchi (Японія) і US MEDICA (США);
  • Ви можете придбати будь-які обсяги товару з максимально оперативним обслуговуванням;
  • Вам пропонується купити колінний стілець в Києві або будь-якому регіоні України, як для дитини, так і для дорослого. Різноманіття моделей дозволяє придбати варіант для дому або офісу.

Ми пропонуємо товари високої якості, всі вони допоможуть вам зберегти здоров'я хребта, стежити за правильною поставою і здоров'ям спини.