Стільці для масажу

Компактний і зручний масажний стілець

Всі звикли, що для виконання масажу використовується стіл, тому деякі масажисти для оренди знімають великі приміщення. Однак можна значно збільшити свій дохід, використовуючи масажний стілець: вам не доведеться орендувати приміщення, запрошувати туди клієнтів, і думати, чим платити оренду за наступний місяць. У Києві можна купити стілець для масажу, який зробить бізнес будь-якого масажиста більш мобільним.

Переваги покупки стільця для масажу величезні:

 • масажний стілець компактний в складеному вигляді;
 • легко розкладається;
 • займає в багажнику мало місця;
 • витримує навантаження в 160-190 кг;
 • деякі моделі мають зручні підголівники, підлікотники та підставки для колін;
 • людина в момент масажу повністю розслабляється.

Так що переваги даної покупки для масажистів, які працюють на виїзді, очевидні. Плюс до цих переваг - масажний стілець дозволяє виконувати масаж клієнту і при цьому не сильно втомлюватися, оскільки стілець можна налаштувати за допомогою зміни положень окремих частин (наприклад, висоти). Чим комфортніше масажисту, тим краще і якісніше будуть оброблені проблемні зони пацієнта.

Кому потрібні стільці для масажу?

Стільці для масажу, які ви можете купити в нашому інтернет-магазині, - це чудове рішення не лише для масажиста, але також і для людей, кому за родом діяльності доводиться довгий час проводити на ногах, хоча багато маніпуляцій вони можуть виконувати, сидячи на зручному стільці.

Стільці для масажу ідеально підходять косметологам, масажистам. Всі стільці для масажу є втіленням ергономіки, мобільності, стилю і максимальної зручності. На такому стільці для масажу, який ви можете купити в нашому магазині, зручно сидіти під час проведення масажної чи косметологічної процедури.

Як підібрати стілець для майстра?

Насправді, технічних моментів досить багато. Тут враховуються різні чинники: розміри, функціонал, матеріали. Незважаючи на всі пред'явлені вимоги покупця, цілком можливо придбати досить хороший стілець для масажу недорого в нашому магазині. Головне - заздалегідь визначитися з кількома важливими критеріями:

 • Вбудовані опції (регулювання окремих елементів, обертання/рзвертання, підйом);
 • Наявність спинки, підлікотників, підставки під ноги;
 • Легкість транспортування, пересування;
 • Матеріал, його властивості;
 • Вага, розміри.

Де купити якісний стілець для масажу в Україні?

У нашому інтернет магазині представлений великий вибір стільців для масажу від світових виробників - US Medica (США) і Yamaguchi (Японія). Ми пропонуємо широкий асортимент стільців для масажу - різні за конструкцією, формою і забарвленням. Матеріал, з якого виконані масажні стільці, - найвищої якості, є гарантія від виробника, а значить, навіть після закінчення тривалого терміну застосування стілець для масажу буде чудово виглядати. Замовлення можна оформити онлайн.

Такі стільці потурбуються про вашу бездоганну поставу, адже гарна постава в усі часи була приводом гордості. Це естетично, і, що важливо, набагато корисніше для здоров'я, аніж викривлений хребет.