Офісні масажні крісла

Коли ми чуємо слово «масаж», у нас відразу виникають приємні асоціації: спокій, розслабленість, комфортна обстановка, приємні запахи ароматичних масел. Після масажної процедури приводяться в тонус наші втомлені і ледачі м'язи. А якщо робота, і немає часу на дорогу до масажиста?

Чудове рішення: купити офісне масажне крісло, яке дозволить відчути всю красу цієї процедури, не виходячи з дому чи офісу.

Масажне крісло в домашньому офісі

Всім відомо, що при незручному розташуванні на стільці за робочим місцем, ми часто відволікаємося, знаходимо безліч причин «сходити на каву», відкладаємо справи в довгу шухляду, відволікаємося на дрібниці і просто стаємо дратівливими. Стрес має властивість накопичуватися, і це, зрозуміло, ні до чого доброго не приводить. А якщо атмосфера буде сприяти роботі, то час, витрачений на одні і ті ж дії, значно зменшиться.

Працюючи вдома, ви завжди можете (в зручний для вас час) «розім'яти» шию, плечі, спину і поперек. Це прекрасний засіб для щоденного розслаблення і зняття напруги.

У чому особливість офісного масажного крісла?

Зовні таке крісло виглядає як звичайне офісне крісло на роликах. Однак у масажного крісла є спеціальні механізми керування масажем, як правило - точковим, обмеженим форматом. Найчастіше офісні масажні крісла облаштовані спеціальними вбудованими механізмами, які активуються за допомогою натиску на пульт. Залежно від обраної інтенсивності і типу масажу, активізується та чи інша частина крісла (спинка або сидіння, а іноді - разом).

Масаж в перерві між роботою

Офісні масажні крісла Yamaguchi, US Medica - це мрія кожного працівника. І це дійсно так, адже такі крісла зручні, комфортні, функціональні і, звісно, красиві зовні. Як правило, всі масажні офісні крісла вільно регулюються по висоті, спинка - відкидається.

Після трудового дня або під час перерви ви можете відновити власні сили, лише запустивши на масажному кріслі одну з програм на вибір. Тепер не потрібно витрачати час на дорогу в масажний кабінет.

А яка перевага у масажного крісла?

Перевага такого варіанта - легке пересування з місця на місце. Офісне масажне крісло виглядає, як звичайне комп'ютерне крісло, воно не має зайвої громіздкості. До того ж, керується крісло досить просто за допомогою невеликого пульта.

Масажне офісне крісло з функціями точкового масажу чудово справляється із завданням знизити тонус м'язів при постійному навантаженні в офісі. Вібраційні впливи сприятливо впливають на кровоносне постачання м'язів, що сприяє поліпшенню самопочуття. Як результат: ви відчуваєте, як ваші м'язи розслаблюються, зникає скутість і стрес, з'являються сили на подальші дії.

Масажне крісло в офісах - турбота про працівників компанії

Сьогодні багато великих компаній в Україні, переймаючи досвід у європейських колег, купують в свої офіси такі крісла для того, щоб покращити концентрацію уваги своїх співробітників, які через вимушену малорухому роботи втрачають свою продуктивність. Кожен, хто бажає, пройшовши в кімнату відпочинку, зможе зняти напругу і всього за кілька хвилин покращити самопочуття, насолодившись приємним масажем.

Компанія Yamaguchi пропонує краще з кращих - багатофункціональні офісні масажні крісла.