Стаціонарні масажні столи

Стаціонарні масажні столи застосовуються в сучасних масажних кабінетах, SPA-салонах, спеціалізованих медичних центрах та інших подібних установах. Сучасний стаціонарний масажний стіл - це сукупність останніх досягнень в багатьох сферах медичної та інженерної науки.

Що потрібно, щоб масажний стіл був зручним і для клієнта, і для майстра?

Приємний дизайн

Без якісного масажного столу не можна здійснити ефективний масаж або іншу косметологічну процедуру. Однак, при всій своїй функціональності, масажний стіл повинен володіти приємним дизайном. Ідеально, якщо виріб виконаний в спокійних пастельних тонах, які мають додатковий розслаблювальний вплив на пацієнта.

Міцна конструкція

Міцний стіл з стійкими опорами здатний витримувати під час проведення масажної процедури велику вагу пацієнта. Наявність металевого каркасу, спеціальних армуючих елементів і фіксаторів дуже важлива, оскільки при виконанні процедури стіл піддається сильним динамічним навантаженням.

Зручність і надійність

Класичний масажний стіл сконструйований з урахуванням особливостей будови людського тіла: розташовуючись на зручній кушетці, пацієнт мимоволі коригує поставу, пристосовуючись до ергономічних вигинів поверхні ложа.

Масаж повинен проводитися на поверхні, спеціально призначеній для цієї процедури, і тому тільки масажний стіл з ергономічною формою та її оптимальною жорсткістю дозволить пацієнтові лежати правильно, без будь-яких викривлень і перегинів. Покриття такого столу виконується з м'яких, «дихаючих» і безпечних для шкіри матеріалів.

Додатковий комфорт

Іноді для здійснення ефективного масажу, косметичних процедур та інших лікувальних сеансів необхідний спеціально розроблений стіл з додатковим обладнанням (підголівник, підлікотники). Все це ви можете також купити в нашому інтернет-магазині.

Професійне обладнання високої якості

У нашому магазині ви можете купити стаціонарний масажний стіл відомих брендів - YAMAGUCHI (Японія) і US MEDICA (США) - за найвигіднішою ціною в Україні. Стаціонарні столи для масажу, представлені в каталозі, - це професійне обладнання високого класу, з його допомогою масажист зможе досягти чудового результату під час виконання процедури.

  • Стаціонарні масажні столи US MEDICA володіють елегантним дизайном, який витриманий в класичному стильовому напрямку. Такий виріб ідеально виглядатиме і в дорогому розкішному закладі, і в невеликому кабінеті, де працює досвідчений фахівець.
  • Стаціонарні масажні столи японської компанії YAMAGUCHI мають стійку і надійну конструкцію, вони виготовлені з якісного, приємного на дотик і легкого у догляді матеріалу.

Якщо ви ще не визначилися з вибором, звертайтеся в наш магазин, професійні менеджери допоможуть вам розібратися в особливостях даного обладнання, адже результат роботи масажиста безпосередньо залежить від якості і правильного підбору масажного обладнання.

Маєте сумніви у виборі?

Телефонуйте, наші спеціалісти допоможуть!