Графік роботи:

пн-сб: з 10:00 до 19:00
Ручний масажер для тіла: як вибрати кращий

Ймовірно, ви чули від знайомих чи друзів, наскільки зручно та корисно мати вдома ручний масажер. То чому його у вас ще немає?

Масажери для тіла використовуються і для профілактики з метою запобігання захворюванням, і для зниження надмірної ваги. Наприклад, вібромасажери, залежно від виду, дозволяють сконцентруватися на певній ділянці тіла та стимулювати проблемну зону. До того ж, ви можете купити масажер, відштовхуючись від своїх уподобань, у нас є електричні, ультразвукові, вакуумні (антицелюлітні), імпульсні, роликові та вібромасажери. Наш каталог наповнюється регулярно цікавими новинками, як, наприклад,

перкусійний масажер для тіла Yamaguchi Massage Gun PRO.

Переваги техніки

Масажер для тіла Yamaguchi Megami

На що звернути увагу, щоб вибрати якісний масажер для тіла?

Придивіться до гаступних параметрів:

Призначення. Залежно від масажного впливу можна вибрати пристрій, який підходить або для всього тіла, або для однієї проблемної зони, наприклад, голови і шиї, рук або стоп.

Ергономічність форми. Ручки масажерів повинні бути зручними та нековзкими.

Тип живлення. Портативні масажери працюють від акумуляторів або батарейок, але їхня потужність невисока. Моделі, що працюють від мережі, мають підвищену потужність і, як правило, мають більший набір функцій.

Кількість насадок. Ваш масаж буде різноманітнішим, якщо насадок - більше, і за рахунок цього ви отримаєте більш широкий спектр дії девайсу.

Можливість використовувати у воді. Водонепроникність - великий плюс (деякі види масажу у воді ефективніші).

Додаткові можливості. Не зайвими будуть такі опції, як автовідключення (допоможе заощадити заряд акумулятора) та вбудований підігрів (з його допомогою болісна зона краще прогрівається ІЧ теплом).

Дизайн. Якщо ви вибираєте масажер у подарунок, то відштовхуйтесь від уподобань того, кому пристрій призначений. З нашого досвіду: чоловікам вибирають більш суворі та практичні забарвлення, жінкам – масажні пристрої у яскравіших кольорах.

Ручний масажер для тіла - легко вибрати, просто купити в нашому інтернет-магазині.

Після активного робочого дня ми відчуваємо втому, тому прагнемо швидше зняти стрес і напругу, позбутися болю в шиї, спині та ногах. На допомогу приходять різні масажні засоби. В нашому інтернет-магазині YAMAGUCHI ви можете підібрати необхідний варіант для здоров'я і хорошого самопочуття.

Вібромасажер Yamaguchi Joy

Зворотний дзвінок

X