Графік роботи:

пн-сб: з 10:00 до 19:00
Прилади для ліфтингу та омолодження шкіри обличчя

За відгуками наших клієнтів, косметологів та людей, які використовують прилади для ліфтингу та омолодження шкіри обличчя, ми вирішили розповісти вам не в індивідуальній консультації, а в цій статті про один з небагатьох безопераційних методів ефективної підтяжки шкіри.

Прилади для RF-ліфтингу обличчя та тіла – сучасний метод підтяжки та омолодження

Радіохвильовий ліфтинг обличчя та тіла – терапія вікових змін, заснована на радіохвильовому методі розігріву глибоких шарів шкіри під поверхневим шаром (епідерміс).

Суть методу полягає в точковому впливі радіохвиль на найбільш dразливі зони, де найчастіше утворюється целюліт і мішечки, тобто яким властива вікова в'ялість. Як правило, це зони обличчя – лоб, скроні, щоки, носогубний трикутник, підборіддя та шия до щитовидного хряща.

Показання до застосування RF ліфтингу обличчя:

Прилад для RF-ліфтину і омоложення шкіри обличчя 6 в 1 Yamaguchi RF Lifting

Дія високотехнологічного приладу 6в1 RF Lifting направлена на омолодження шкіри обличчя та зони декольте, завдяки мікрострумовій терапії. Прилад стимулює м'язи, шкіру, лімфатичні та кровоносні судини. Вже з перших застосувань мімічні зморшки та вікові зміни стануть зникати, м'які тканини обличчя та зони декольте набувають плавних окреслених ліній. Масаж за допомогою цього приладу ефективно скорочує зморшки, покращує метаболізм, усуває набряклість, зміцнює мускулатури зон, що масажуються.

Прилад для підтяжки шкіри обличчя і декольте Yamaguchi EMS Face Lifting

При регулярному застосуванні Yamaguchi EMS Face Lifting ви помітите, як підвищується еластичність і тонус шкіри, як скорочуються мімічні зморшки, а шкіра обличчя та декольте стає більш підтягнутою. Зовнішній вигляд матиме плавність. Ефект видно відразу після процедури.

Кому підходить процедура РФ-ліфтингу?

Її рекомендуютю:

Який результат застосування приладів для ліфтингу та омолодження шкіри обличчя?

В результаті носогубні складки стають менш вираженими, помітно підтягуються «брили», піднімаються брови, зменшуються шрами від акне, згладжуються розтяжки. Зникає ефект апельсинової кірки. Шкіра стає більш пружною на дотик, вирівнюється колір обличчя: тіні під очима світлішають, жовтий відтінок змінюється рожевим.

Особливості RF-ліфтінгу:

Завдяки компактним габаритам цих двох пристроїв їх зручно брати з собою – в офіс, додому чи у подорож.

 

Зворотний дзвінок

X