Графік роботи:

пн-сб: з 10:00 до 19:00

Масажне крісло Yamaguchi X

657 000 грн

Наявність: є на складі

Купити в 1 клік
Кредит від 0,01%
Розстрочка online
Сертифіковано в Україні

Масажне крісло Yamaguchi X - це багатофункціональне масажне крісло з неймовірним розкішним дизайном і революційними технологіями, яке проведе неймовірний масаж, що вам і не снився. Всього 10 хвилин масажу в цьому кріслі - і ви поринете в медитативний стан, ваша свідомість заспокоїться.

Смотреть презентацию

Революція в технологіях

Унікальна
запатентована
масажна каретка

2020

Подвійна ефективність

Вперше японська компанія Yamaguchi створила революційний подвійний роликовий масажний механізм Dual Core, що складається з двох окремих інтелектуальних роботів, які здатні виконувати синхронний масаж спини, стегон і сідниць.
Рух механізмів запрограмовано на інтелектуальну техніку масажу, що дозволяє досягти бажаного результату швидше в 2 рази: 6 силіконових роликів виконають масаж від шиї до стегон. Тепер для масажу всього тіла буде потрібно всього 30 хвилин, а не 60. Про такому масажі раніше можна було тільки мріяти!

Відчуття польоту в просторі

Завдяки унікальній конструкції каретки користувач розташовується під час масажу практично в горизонтальному положенні (розкладка до 165,5 ° С), що дозволяє рівномірно розподілити вагу по всьому тілу, знизивши тиск і навантаження на хребет, суглоби і м'язи. Тіло під час процедури немов ширяє в просторі. Таке розташування сприяє швидкому і глибокому розслабленню, а ефективність масажу - поліпшується.

Розкладна каретка в формі X - це перша в світі еластична масажна каретка, яка абсолютно не обмежує руху, так як підлаштовується під анатомічні особливості будь-якої людини. Завдяки рухливості каретки крісло переводиться в положення X-Space і користувач починає відчувати левітацію - неповторне відчуття паріння в просторі.

Завдяки унікальній конструкції каретки користувач розташовується під час масажу практично в горизонтальному положенні (розкладка до 165,5 ° С), що дозволяє рівномірно розподілити вагу по всьому тілу, знизивши тиск і навантаження на хребет, суглоби і м'язи. Тіло під час процедури немов парить в просторі. Таке розташування сприяє швидкому і глибокому розслабленню, а ефективність масажу - поліпшується.

Інтелектуальний масаж тіла

Подвійний роликовий механізм і ідеальна геометрія X-каретки надали можливість розробникам крісла і двом японським лікарям Хатано Моріта і Такео Цудзімото створити 3 спеціальні програми масажу: «Лотос» (враховує індивідуальні особливості жіночого організму), «Сенсей» (для чоловіків), і «Ямагучі» (підходить кожному члену сім'ї).


Такий гендерний поділ масажних програм дає можливість врахувати всі особливості користувачів крісла, в результаті чого масажна дія має максимальну ефективністю.

Доктор
медичних наук
Хатано Моріта
Доктор
медичних наук
Такео Цудзімото

Технологія 3D PUSH AIR — аерокомпрессія, призначена для кожної вашої клітинки

Є можливістю вибору зони масажної дії і оптимального рівня його інтенсивності.
Пульсуюча повітряна компресія, яка імітує техніку масажу з стисканням, натисканням, штовханням і витягуванням, покращує лімфодренаж і обмін речовин в організмі. Дія аеромасажу нагадує лікувальні процедури в термоджерелах. Всього 10 хвилин аеромасажу в цьому кріслі - і ваша свідомість заспокоїться, зануривши вас в медитативний стан.

Флоатінг: невагомість

Унікальне поєднання аеромасажу всього тіла в положенні крісла X-Space II дає можливість виконувати сеанси флоатинга в домашніх умовах, відновити тіло і розум в невагомості. Флоатінг - найефективніший спосіб глибокого розслаблення, недосяжний іншими методами. Під час 10-ти хвилинного сеансу, ви зможете досягти внутрішньої гармонії, легкості і повного спокою, звільнившись від тривог.

Розслаблення
Обнулення
Відновлення

Joy Assistant - інтелектуальний помічник

В лівий підлокітник крісла вбудована спеціальна система кго швидкого запуску у вигляді джойстика Joy Assistant. Інтуїтивне управління за допомогою джойстика дозволить швидко увімкнути крісло: натиснувши кнопку «Пуск», на планшеті ви побачите повідомлення-вітання. Асистентка Joy допоможе вам обрати масажну програму.

Японський масаж ніг

Японський масаж ніг Tui Na - це особлива філософія зцілення методом натискання на певні точки стоп. Масаж ніг в кріслі Yamaguchi X спрямований на відновлення природного енергетичного балансу, що дозволяє організму самозцілитися.


В основі техніки масажу Tui Na - стародавнє учення про потоки енергії, згідно з яким тіло пронизане мережею меридіанів. Через ці канали циркулює життєва енергія організму - «КІ», яка на своєму шляху зустрічає особливі точки, входить і виходить з організму, приводячи організм в рівновагу. Всього кілька хвилин такого масажу - і ви повні енергією, життєвою силою, а також відчуваєте повний релакс.

Сігеакі Хінохара

В основі масажу - базові принципи японського лікаря Сігеакі Хінохара. За свої 106 років він написав 75 книг і перший довів зв'язок довголіття зі здоровим способом життя.

Прогрівання: графенову технологія

Графенова технологія, впливаючи на теплові властивості, значно покращує ефект від масажу, стимулюючи при цьому абсолютне розслаблення. Опціональний прогрів підвищує загальний імунітет організму. Для занурення в світ тепла і спокою буде потрібно всього 5 секунд.

Нобелівську премію з фізики присудили Андрію Гейм і Костянтину Новосьолову за дослідження графену, двовимірного матеріалу, який одночасно проявляє незвичайні і корисні властивості.

Акустична система Yamaguchi Stereo Sound System

Вбудована в крісло аудіосистема Yamaguchi Stereo Sound System здивує самого завзятого меломана. Широкий діапазон частот покриває 99% чутності, звук при цьому виходить кристально чистим, об'ємним, чітким і настільки глибокий, що в ньому можна «потонути».

Бездротовий пульт управління

Сівши в крісло, ви оточуєте себе унікальними інтуїтивними технологіями. Масажне крісло оснащене бездротовим 8-ми дюймовим сенсорним екраном, який дозволяє керувати всіма функціями всього одним дотиком.

Продуманий простір

Крісло має зручне відділення
для ваших прикрас і годинників,
які ви можете зняти
під час сеансу масажу.
Є і вбудований
USB-роз'єм для зарядки
зовнішніх пристроїв.

Бездротова технологія зарядки

До переваг масажного крісла також можна віднести і бездротову технологію зарядки смартфонів,
яка позбавить вас від незручних роз'ємів.

Технологія SmartSlide Pro

Перед початком кожної масажної процедури, за рахунок технології SmartSlide PRO, крісло плавно висувається вперед, змінює нахил спинки і підставки для ніг, тим самим готуючи вашу свідомість до медитативного занурення.

Втілення розкоші і стилю

Опис моделі

Масажне крісло Yamaguchi X - це багатофункціональне масажне крісло з неймовірним розкішним дизайном і революційними технологіями, яке проведе неймовірний масаж, що вам і не снився. Всього 10 хвилин масажу в цьому кріслі - і ви поринете в медитативний стан, ваша свідомість заспокоїться.

Подвійний роликовий масажний механізм Dual Core, вперше в світі створений компанією Yamaguchi, - це 2 окремих інтелектуальних робота, які виконують синхронний масаж спини, сідниць і стегон.

6 силіконових роликів виконують одночасно масаж від шиї до стегон.
Тепер для масажу всього тіла вам знадобиться не 60, а всього 30 хвилин!

 

Особливості масажного крісла Yamaguchi X:

 • Система швидкого запуску (джойстик Joy Assistant)
 • Сканування
 • Пульт управління: бездротовий 8-дюймовий сенсорний планшет (російська, англійська мови)
 • Гравітація X-Space забезпечує практично горизонтальне (до 165,5 ° С) положення користувача під час масажу (2 положення)
 • 3 спеціальні програми масажу: «Лотос» - враховує індивідуальні особливості жіночого організму, «Сенсей» - для чоловіків, «Ямагучі» - ексклюзивний японський масаж усього тіла, відповідний кожному члену сім'ї.
 • Технологія 3D Push Air має можливість вибору зони і оптимального рівня інтенсивності масажної дії.
 • Сеанси флоатинга навіть в домашніх умовах
 • Японський масаж ніг Tui Na
 • Функція SmartSlide PRO: 28 см
 • Таймер: 10/20/30 хвилин
 • Графенова технологія прогріву покращує ефект від масажу, стимулюючи швидке і повне розслаблення.
 • Бездротова технологія зарядки смартфонів
 • Аудіосистема Yamaguchi Sound Stereo System: подвійні стереодинаміки (2 шт.)
 • USB-роз'єм для зарядки пристроїв (1 шт.)

Масажні характеристики:

 • Види масажу: масаж Шиацу, постукування, розминання, поплескування, розтирання, скручування, розтяжка, масаж Туйна
 • Зони масажу: шия, плечі, спина, талія, руки, сідниці, стегна, коліна, ікри, стопи
 • Кількість повітряних подушок Push Air: 72
 • Кількість автоматичних програм: 12 програм
 • Кількість ручних режимів: 6 режимів
 • Підігрів: спина, ікри, 3 рівня, графенова технологія прогріву
 • Масажний механізм: подвійний Dual Core
 • Верхній масажний механізм: рух роликів виконується до 63 см по довжині і до 21.3 см по ширині. Масаж від шиї і плечей до підлопаточної області спини
 • Нижній масажний механізм: рух роликів здійснюється до 88 см (по довжині) і до 20.8 см (по ширині). Масаж від поперекової ділянки спини до зони стегон
 • Масажна каретка: X-Line, довжина 121 см, максимальний кут 165,5 °
 • Кількість масажних роликів для масажу спини: 6 роликів
 • Кількість масажних роликів для масажу стоп: 6 роликів
 • Регулювання роликів по ширині: 3 положення
 • Інтенсивність повітряної компресії: 5 рівнів
 • Швидкість розминання роликами: 6 рівнів
 • Масаж ніг: роликовий, повітряно-компресійний
 • Верхня частина підставки для ніг (коліна): 9 см
 • Нижня частина підставки для ніг (стопи): 16 см

 

Технічні характеристики:

 • Напруга: 220-240 В / 50-60 Гц
 • Потужність: 357 Вт
 • Розміри в складеному вигляді: 170х85х125 см
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Вага (нетто / брутто): 169/204 кг

Технічні характеристики

Характеристики

Прогрівання є
Русифікація є

Відгуки 0

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Зворотний дзвінок

X

Масажне крісло Yamaguchi X

657000 грн

Купити в 1 клік
Покупка в 1 клік
Масажне крісло Yamaguchi X
Заповніть поля для покупки товару

П.І.Б.*

E-mail*

Телефон*: