Складані масажні столи

Як зробити масаж ефективним? Що для цього потрібно?

Масаж - це розминка, розтирання, тиск або вібрація, тобто той комплекс різноманітних прийомів, за допомогою яких масажист впливає на організм пацієнта. З їх допомогою досягається лікувальний ефект. Найбільш результативним буде той масаж, який виконується на якісному масажному столі, виготовленому спеціально для проведення масажної процедури з урахуванням всієї специфіки процесу.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити складані масажні столи високої якості, які стануть вашими надійними помічниками в професійній діяльності.

Складаний масажний стіл: особливості і переваги

Головною перевагою складаних масажних столів є їх особлива конструкція, яка за лічені хвилини дозволяє перетворити стіл з ергономічного масажного обладнання в невелику валізу, зручну для перенесення. Для масажиста, який змушений працювати на виїзді до клієнтів, така особливість масажного столу буде незамінною, оскільки саме невелика вага столу і його компактні габарити в складеному вигляді дозволяють з легкістю перевозити складаний стіл від одного клієнта до іншого в багажнику автомобіля. До того ж, не кожен майстер може встановити у себе вдома стаціонарний масажний стіл, складані моделі - те що необхідно!

 

Складані масажні столи, в плані надійності, майже ідентичні стаціонарним: вони мають зручний виріз для обличчя, можуть витримувати високе динамічне навантаження, оснащуються регульованими підлікотниками і підголовником тощо. Для максимальної зручності виконання процедури більшість столів регулюються за висотою. У ряді моделей складаних масажних столів передбачені регульовані секції, що зручно косметологам у проведенні своїх процедур.

Складані масажні столи розраховані на пацієнтів різної комплекції і різної ваги: ​​на такому столі будь-якій людині буде зручно, вона з комфортом зможе віддатися розслаблювальній процедурі.

Яким критеріям повинен відповідати стіл, щоб бути зручним і безпечним?

  • міцність: сталевий каркас гарантує, що конструкція витримає вагу будь-якого пацієнта під час масажу;
  • ергономічний корпус: пропоновані моделі дають можливість змінювати положення підголівників, ви можете вибрати варіант з вирізом для лиця чи без;
  • висока якість матеріалів;
  • гігієнічність: обов'язкова вимога медичного закладу - полімерно-порошкове покриття металевих частин і якісна штучна шкіра ложа, яка легко миється і витримує вплив дезінфікуючих засобів;
  • всі масажні столи створені з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла;
  • компактність: стіл в складеному вигляді займає зовсім небагато місця.

Складані столи і кушетки для масажу нашого магазину

Необхідним предметом медичних меблів в масажних кабінетах, SPA-салонах, лікувально-профілактичних та санаторно-курортних установах є стіл кушетка, призначений для масажу та інших оздоровчих або косметологічних процедур.

Ми пропонуємо вам вибрати і купити складаний масажний стіл від надійних і перевірених виробників - YAMAGUCHI (Японія), US MEDICA (США), ANATOMICO (Італія). Ознайомившись з детальною інформацією про кожну модель з асортименту, представленого у каталозі, ви можете знайти оптимальний варіант, що повністю відповідатиме вашим запитам. Всі пропоновані вироби - сертифіковані належним чином.

Якщо ви не впевнені у виборі, вам допоможуть порадою наші фахівці - телефонуйте нам, уточнюйте все, що вас цікавить перед купівлею масажного столу.

З нами зручно і вигідно!